Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Grenada

Grenada Satılık Emlak

Grenata'da satılık bir mülk arıyorsanız, emlak piyasası hakkındaki raporumuzu okumalısınız. Grenada, bir ana ada ve her tarafta birkaç küçük adadan oluşan bir Karayip ülkesidir. Merkezi ada Grenada, Spice Adasına takma adıyla anılır ve adını devletten alır, hindistancevizi tarlaları için tepelik bir bölge sunar. Burada, renkli evleri, Gürcü binaları ve 18. yüzyılın başlarındaki George Kalesi, dar Carenage limanına bakan başkent St. George's var. Güneyde Grand Anse Plajı var.

Grenada, Trinidad ve Tobago'nun kuzeyinde ve Saint Vincent ve Grenadinler'in güneyinde yer almaktadır.

Grenada'da emlak piyasası 2018'de önemli ölçüde büyüdü ve bu olumlu eğilimin 2019'da da devam etmesi bekleniyor.

Geçtiğimiz yıl Grenada için olumlu bir yıl oldu: küresel ekonomik çöküşün neden olduğu yaklaşık yedi yıl süren daralma ve durgunluktan sonra, nihayet emlak piyasasındaki istikrar eğilimlerini ve büyüme sinyallerini görüyoruz. Grenada'da satılık bir mülk satın almak istiyorsanız bu iyi bir andır.

Grenada pazarının toparlanması, Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık'taki ekonomik iyileşmelerden kaynaklanmaktadır. Çünkü Grenada'da gayrimenkul satışıyla ilgilenen uluslararası alıcıların çoğu bu 2 ülkeden gelmektedir. Yabancı alıcılar işlemlerin sadece% 7'sini oluştursalar da, değerdeki payı önemlidir.

 

Piyasadaki yükseliş aynı zamanda, çeşitli lüks gelişmelerin fesih sahipliğinde veya şirket hisselerinin satışı yoluyla gerekli sermayeyi elde etmesini sağlayan Yatırım Kredisi (CBI) programı tarafından da desteklendi.

Bu program önemli bir çekişe ulaştı. CBI programı, daha fazla gayrimenkul gelişimini beslemelidir.

Yabancılar Grenada'da arazi satın alabilirler. Yabancılar, yabancı ülke arazisi üzerindeki vergiyi, mülkün değerinin% 10'una eşit olan, yabancı ülkelere el koyma izni veren vergiyi ödemek zorundadır.

Genel olarak, kira pazarının merkezi olan Grenada'nın kıyı bölgelerindeki mülkler için verim% 4,3 civarındadır.

Adalarda kiralar çoğunlukla mevsimsel olmakla birlikte, bu rakam uzun vadeli kiralamalar içindir.

Grenada emlak piyasası genişlemeye ve gelişmeye devam ediyor, Grenada'da satış için yeni bir satış rekoru kırıyor. 2018 yılında gelen bazı projeler yeni lüks seviyeleri oluşturmak için konumlandırılmıştır.

  •  
    Grenada'ya taşınıyorum. Gurbetçi ve Grenada'da yaşa

        Başlıca turistik ve turistik olmayan destinasyonların analizini takiben, kendini yeniden konumlandırmak için ideal olan, şüphesiz gerçekten eşsiz ve tekrarlanamayan bir gerçeklik tespit ediyoruz. Karayip Denizi'ne dalmış, bugünkü mini rehberimizin tartışmasız kahramanı Grenada adası. Sı ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 21636

Satilik Villa, Grenada, St Patrick, Sauteurs, Mt Rodney

15,327,548.25TRY
Satilik
Villa

929.03 m²
Güzel Grenada, 4 yatak odası (banyolu ana yatak odası) 3 banyo, 2 yaşam alanları, geniş mutfak, yemek odası ve çamaşırhane alanında son zamanlarda yap...
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB